Köridő | V. Szilveszteri jótékonysági futógála

Az esemény adatai

Regisztrációs lista
400 méter
Sorszám Név Település Fizetve
1 Makláry Papné Kele Zita Budapest XXII.
2 Gegő Fanni Dombóvár
3 Gegő Luca Dombóvár
4 Balázs Melinda Budapest
5 Székely Dominik Budapest
6 Balázsné Balogh Ildikó Budapest
7 Szentes András Kapospula
8 Vajda Máté Balatonlelle
9 Baranyai Fanni Körmend
10 Gazdag Dóra Vivien Balatonlelle
11 Bálint Laura Szakcs
12 Bálint Nóra Szakcs
13 Balázs Dorka Budaörs
14 Balázs Bence Budaörs
15 Nascu-Toth Sara Beszterce
16 Vékási Kinga Dombóvár
Szilveszteri kör (2022 méter)
Sorszám Név Születési dátum Település Fizetve
1 Kulich János 1963 Celldömölk
2 Kulich Jánosné 1965 Celldömölk
3 Nagy Regina 2009 Budapest
4 Sápi Bogi 2015 Siófok
5 Sápi Gergő 2012 Siófok
6 Dr Ódor-Sápi Csilla 1985 Siófok
7 Stróhmajer Lilu Anna 2015 Nagyatád
8 Stróhmajer Szilvia 1981 Nagyatád
9 Zölei Agnes 1980 Budapest
10 Tóth Szabina 1990 Vác
11 Hámori Ádám 1987 Sződliget
12 Czermann Olivér 2002 Budapest
13 Kàrpáti Hajnalka 1983 Szombathely
14 Varga Csenge 2010 Budapest
15 Lívia Csizmadia 2007 Budapest
16 Éva Csizmadiáné Paku 1972 Budapest XVII.
17 Králer Renáta 1985 Körmend
18 Ferecskó László 1982 Szombathely
19 Nagy Mónika 1984 Szombathely
20 Sági Zoltán 1982 Siklós
21 Kincses Zoltán Magor 1969 Veszprém
22 Sallai Edina 1984 Budapest
23 Rakaczky Orsolya 1977 Budapest
24 Berta Ádám 1995 Vönöck
25 Tóth Andrea Terézia 1973 Szekszárd
26 Stálovics Alexandra 2000 Vönöck
27 Sári Bernadett 1999 Budapest
28 Vincze Annamária 1974 Dunakeszi
29 Szöllősi Dorina 1999 Taszár
30 Nyers Kitti Sára 1990 Somogyvár
31 G. Kiss Sándor 1987 Pécs
32 Horváth Samu 2014 Simonfa
33 Tilingerné Gerlei Ilona 1957 Nyáregyháza
34 Drávecz Gyula 1964 Lenti
35 Szeli Sándor 1951 Balatonlelle
36 Szabó Léna 2015 Tatabánya
37 Varajti Józsefné 1972 Kalocsa
38 Balpataki Linda 1981 Budapest
39 Rapcsák Janka 2009 Budapest
40 Rapcsák Botond 2011 Budapest
41 Horváth Judit 1979 Kaposvár
42 Kepe Ferenc 2014 Nagykanizsa
43 Koska László Richárd 1994 Gyomaendrőd
44 Nascu-Toth Alex 2014 Beszterce
45 Fábián Judit 1991 Szentgotthárd
46 Tímea Horváth 1989 Balatonboglár
47 Szűk Mária 1988 Fertőrákos
48 Szűk Míra 2011 Fertőrákos
49 Wittinghoff Judit 1956 Balatonlelle
50 Barbara Bándoli 1980 Sárvár
51 Németh Petra 2008 Sárvár
52 Nyers Kitti 1990 Somogyvár
53 Böröczfi Csaba Lajos 2003 Marcali
5 km
Sorszám Név Születési dátum Település Fizetve
1 Suhai Mónika 1978 Halásztelek
2 Aranyos Istvánné 1962 Szolnok
3 Jónásné Aranyos Mária 1985 Szolnok
4 Hegyi Adrienn 1990 Balatonlelle
5 Szilágyi Lajosné 1963 Kisapostag
6 Stróhmajer Dárius 2009 Nagyatád
7 Császár István 1974 Budapest
8 Nagy Sándorné 1968 Várpalota
9 Nagy Sándor 1986 Várpalota
10 Toldi Illés 1970 Dunaújváros
11 Dr. Kreka Alexandra 1984 Pécs
12 Dr. Halmos Barbara 1978 Siklós
13 Zoltán Krisztina 1967 Kaposvár
14 Gombor Nikoletta 1991 Nagykanizsa
15 Balogh-Peti Eszter 1995 Tapsony
16 CSIZMADIA ISTVÁN 1965 Zamárdi
17 Rapali Rita 1969 Székesfehérvár
18 Huszank Ágnes 1980 Miskolc
19 Badari Hajnalja 1972 Budapest
20 Horvath Szilveszter 1960 Husztot
21 Biró Tímea 1989 Kaposvár
22 Gabriella Horváth 1974 Nagykanizsa
23 Varga Gyöngyi 1974 Becsehely
24 Andor Judit 1973 Zalalövő
25 Horváth Luca 2008 ZALALÖVŐ
26 Valéria Nagyné Burka 1965 Lukácsháza
27 Olasz László 1958 Siófok
28 Olasz Barbara 1996 Siófok
29 Suszter Miklós 1989 Balatonmáriafürdő
30 Gegő-Kertész Nikolett 1989 Dombóvár
31 Gegő Gábor 1975 Dombóvár
32 Mátyás Meichl 1954 Balatonszárszó
33 Varga Mária 1976 Pilisszentiván
34 Vincze Zsuzsanna 1972 Budapest
35 Máyer Ágnes 1990 Kaposvár
36 Horváthné Zsuzsa 1980 Oroszlány
37 Lengyel Adél Eszter 1965 Balatonboglár
38 Kiss Annamària 1976 Csaroda
39 Rigó Nikoletta 1981 Balatonboglár
40 Rubesch Bea 1970 Bp.
41 Domján Dóra 1958 Budapest IV.
42 Bogdán Mária 1965 Szedres
43 Telegdi János 1981 Budapest
44 Csébitsné Somogyi Rita 1968 Szombathely
45 Dr. Varga Vanda Anna 1978 Diósd
46 Rácz Ákos 1977 Diósd
47 Gyetvai Dorina 2002 Balatonszárszó
48 Nagy Veronika 1977 Mosonmagyaróvár
49 Marsi Irén 1970 Budapest
50 Nyámádi Gábor Attila 1983 Gyömrő
51 Vékási Zsolt 1979 Dombóvár
52 Balázs András 1955 Budapest
53 Balázs Orsolya 2002 Budapest
54 Hegedüsné Aranyos Ildikó 1954 Debrecen
55 Szentes Ákos 2012 Kapospula
56 Lencsésné Novák Hajnalka 1981 Marcali
57 Nagyné Burka Valéria 1965 Lukácsháza
58 Bodorkós Katalin 1965 Szombathely
59 Vágvölgyi Irén 1961 Szombathely
60 Goózné Győrffi Barbara 1979 Balatonboglár
61 Anita Cserjés 1978 Nagykanizsa
62 Nunkovics István 1986 Nagykanizsa
63 Horváth Imre 1982 Sánc
64 Kiss László 1987 Nagykanizsa
65 Takács-Szabó Viktória 1991 Bagod
66 Sziva Attila 1977 Kisrécse
67 Dr. Zsirayné Szigeti Rita 1971 Nagykanizsa
68 Anikó Ördöghné 1947 Röszke
69 Tóth Bálint 2006 Balatonboglár
70 Kocsis Benedek 2009 Simonfa
71 Szabó Viktor Márk 1998 Dunaújváros
72 Reisch József 1954 7039 Németkér
73 Székely Laura 2002 Dabronc
74 Varajti József 1967 Kalocsa
75 Rapcsák Dániel 1981 Budapest
76 Varga-Vavró Barbara 1980 Várpalota
77 Mészárosné Kopárdi Krisztina 1978 Balatonlelle
78 Gazdag-Lukács Edit 1988 Balatonlelle
79 Puska Katalin 1974 Budapest
80 Szlati Anna 1984 Balatonkeresztúr
81 Szlati Sándor 1983 Balatonkeresztúr
82 Bodnár Mária 1967 Tatabánya
83 Mészáros Balázs 2006 Balatonlelle
84 Mészáros Milla 2008 Balatonlelle
85 Dobó Kata 1961 Budaörs
86 Szabó Joel 2012 BalatBonlelle
87 Kaszás Lóránt 2012 Gyöngyös
88 Kaszás Annamária 2009 Gyöngyös
89 Németh Dénes 1996 Szentlőrinc
90 Erika Dongóné Kuti 1967 Veszprém
91 Földvári Tamás 1977 Pecs
92 Ale Sándor 2009 Balatonboglár
93 Fritz Izabella 1982 Balatonboglár
94 Karlovecz Éva 1988 Pécs
95 Ispánki Réka 1969 Budapest
96 Simon Ildikó Anna 1968 Budapest
97 Papp Szilvia 1983 Szentlőrinc
98 Szin Krisztián 1978 Budapest
99 Halász Mónika 1978 Kaposvár
100 Mészáros Attila 1978 Kaposvár
101 Meszlényiné Makrai Melinda 1979 Vác
102 Erdősi Ágota 1978 Budaörs
10 km
Sorszám Név Születési dátum Település Fizetve
1 Kovács Barnabás 1973 Székesfehérvár
2 Tóth Attila 1978 Orci
3 Molnár-Lévai Dóra 1988 Veszprém
4 Tóth Ferencné 1985 Enying
5 Tóth Ferenc 1966 Enying
6 Borosné Nèmeth Szilvia 1973 Sárbogárd
7 Strelisky Rozi 2006 Budapest
8 Varga-Kósa Petra 1993 Királyegyháza
9 Varga Viktor 1989 Királyegyháza
10 Péter Perjesi 1975 Jánosháza
11 Kiss Viktória 1985 Pannonhalma
12 Stróhmajer János 1969 Nagyatád
13 Szollár Andrásné 1961 Siófok
14 Lukács Attila 1981 Balatonlelle
15 Fodor Krisztián 1976 Kaposvár
16 Mesterné Orsolya 1976 Szokolya
17 Tóth Olga 1975 Dombóvár
18 Perjesi Péter 1975 Jánosháza
19 Magyar József Máté 2004 Kaposvár
20 Rottenhoffer Melinda 1981 Vác
21 Papp Szabolcs 1987 Dombóvár
22 Jágri István Csaba 1973 Dombóvár
23 Brunner Tünde 1979 Székesfehérvár
24 Tünde Perger 1975 Gárdony Agárd
25 Judit Kovács 1976 Nagykanizsa
26 Cziráki Júlia 1982 Böhönye
27 Novák Ferenc 1969 Szada
28 Csizmadia Zoltán 1980 Budapest
29 Csizmadia Zalán 2007 Budapest
30 Dr Mojzes Szonja 1963 Celldömölk
31 Török Marcell 1981 Keszthely
32 Czéh Istvánné 1973 Érd
33 Dörnyei András 1989 Táska
34 Obermayer Rita 1991 Homokbödöge
35 Szőrös Zoltán 1988 Homokbödöge
36 Kovács Lászlóné 1959 Székesfehérvár
37 Matisz Gergely 1986 Dunaújváros
38 Tóth Gábor 1984 Kapospula
39 Peizer Szabolcs 1971 Balatonföldvár
40 Bertalan Anett 1997 Balatonszárszó
41 Kiss Róbert 1974 GYŐR
42 Forgács Richárd Ferenc 1973 Győr
43 Vári Dominika Eszter 1989 Szántód
44 Fazekas Tamás 1977 Kaposvár
45 Orsós Ferenc 1969 Szászvár
46 Szabó Gréta 1994 Dunaújváros
47 Kiss Istvan 1963 Pannonhalma
48 Elek Judit Katalin 1977 Budapest
49 Kaluz Ákos Bertalan 1981 Seregélyes
50 Aranyvölgyi Bence 1980 Érd
51 Szabó Ferencné Terézia 1972 +36309986201
52 Rubesch Gábor 1967 Bp.
53 Csukás-Novák Nóra 1978 Budapest
54 Skoda-Lukacs Tímea 1977 Keszthely
55 Iváncsics Zsolt 1968 Budapest
56 Martin Neil Coulam 1967 Siófok
57 Adrian Mendez 1975 Wadenswil Switzerland
58 Ambrus József 1974 Salomvár
59 Ambrusné Péteri Melinda 1975 Salomvár
60 Szűcs Judit 1982 Kunszentmiklós
61 Szilágyi Árpád Dávid 2002 Szólád
62 Szilágyi Anna 1997 Érd
63 Szilágyi Árpád 1969 Szólád
64 Hegedüs Iván 1985 Debrecen
65 Már László 1972 Sárbogárd
66 Már Lászlóné 1974 Sárbogárd
67 Nagy Gábor 1974 Szekszárd
68 Dr. Kiss Béla 1954 Veszprém
69 Tóth Izabella Judit 1969 Fonyód
70 Simon József 1964 Kaposvár
71 Németh Beatrix 1973 Erdőkertes
72 Tüskés Alexandra Anett 1995 Budapest
73 Ottófi Edit 1975 Balatonfüred
74 Faragóné Lucz Ágota 1977 Balatonszentgyörgy
75 Juhász Viktória 1984 Kapospula
76 Némethné Nagy Mariann 1971 Budapest
77 Czéh Balázs 1998 Érd
78 Tömöri Adrienn 1977 Lengyeltóti
79 Kepe József 1985 Nagykanizsa
80 Mlinárcsik Krisztina 1977 Budapest XIV. Kerület
81 Csonka-Bengery Gábor 1994 Polgárdi
82 Németh Anett 1986 Sopron
83 Karácsony László 1974 Győr
84 Miseta Zsolt 1973 Kaposvár
85 Tünde Zeitler 1973 Dunavarsany
86 Szeidl András 1971 Kaposvár
87 Papp Tibor 1974 Lébény
88 Horváth Péter 1982 Simonfa
89 Róbert Tóth 1965 Fonyód
90 Nagyné Farkas Katalin 1979 Kecskemét
91 Lukácsné Verdes Tünde 1978 Nyiracsad
92 Hans-Georg Bubolz 1963 Székesfehérvár
93 Marcela Bubolz 1977 Székesfehérvár
94 Natália Radosová 1985 Székesfehérvár
95 Tóthné Bán Gyöngyi 1964 Balatonboglár
96 Pápes Zoltán 1973 Veszprém
97 Klára Kállai 1976 Tatabánya
98 Parti György 1983 Nagykanizsa
99 Pelei Balázs 1974 Nagykovácsi
100 Mika Ramóna 1998 Kéthely
101 Varga Gyula 1977 SZÉKESFEHÉRVÁR
102 Lisztes Károly 1992 Kéthely
103 Krafcsik László 1965 Nagyatád
104 Császár Gyöngyi 1987 Lenti
105 Varga Zoltán 1982 Lenti
106 Bándi Emília 1976 Szűr
107 Körmendi Sándor 1977 Márkó
108 Mészáros János 1981 Balatonlelle
109 Makrai Martina 1992 Balatonlelle
110 Bálint-Orbán Ágota 1984 Szakcs
111 Bognár-Pap Zsuzsanna 1974 Bikal
112 Nascu-Toth Beata 1975 Beszterce
113 Fülöp Katalin 1979 Budaörs
114 Balázs Ferenc 1976 Budaörs
115 Halász Miklós 1992 Balatonboglár
116 Kakasi István 1979 Siófok
117 Németh Ferenc 1973 Szentlőrinc
118 Pékné Pátkai Mercédesz 1970 Gyenesdiás
119 Tatay Gábor 1985 Balatonlelle
120 Pamuki Zsolt 1972 Bakonyjákó
121 Robert Bosch Elektronika Kft Kaszásné Dani Orsolya 1978 Hatvan
122 Kaszás Gergő 1982 Gyöngyös
123 Gyönge László 1974 Győrság
124 Gyöngéné Molnár Anita 1975 Győrság
125 Hangyási Károly 1974 Szigetszentmiklós
126 Katona László 1981 Tomášikovo
127 Nagy Csilla 1978 Budapest
128 Rost Michael 1976 Schleusingen Germany 98553
129 Jakab Csaba 1974 Kaposvár
130 Baranyainé Jankovics Rita 1972 Kaposvár
131 Dömsödi Csaba 1975 Kápolnásnyék
132 Csordás Mónika 1972 Komló
133 Széll Endre 1976 Dunaharaszti
134 Reka Koves 1990 301319481
135 Bédy Gyula Norbert 1975 Siklós
136 Bédy Balázs 1989 Harkány
137 Bozsó Zoltán 1968 Kaposszerdahely
138 Szerecz Donát 1993 Kaposvár
139 Repa Károly 1972 Szigetszentmiklós
Virtuális teljesítés
Sorszám Táv Név Település Fizetve
1 10 km Rába Szabina Csempeszkopacs
2 10 km Rostásné Horváth Erika Pusztaegres
3 5 km Brettl Ádámné Bonyhád
4 5 km Pusztai Márta Sárrétudvari
5 5 km Strohmayer Sándor Budapest
6 10 km Dominik Noémi Balatonlelle
7 5 km Agi Zentai Biatorbágy
8 10 km Palotai Viktória Budapest
9 5 km Kozma Katalin Herceghalom
10 Csordás Gáborné Ági Gyömrő
11 5 km Apró Margit Békéscsaba
12 10 km Erdei Alexandra Bernadett Nagyigmánd
13 5 km Kecskeméti Szabina Csorvás
14 10 km Móczárné Nagy Márta Helvécia
15 2021 m Ortutai Gyula Érd
16 5 km Zolog Antonela Ballószög
17 10 km Kovács Szilvia Ecser
18 5 km Katarína Lesnická Dunajská Streda 92901 Slovakia
19 2021 m Csató Judit Budapest
20 5 km Zolog Florin Ballószög
21 2021 m Mike Máté Székesfehérvár
22 5 km Kárpáti Zoltán Jászberény
23 5 km Kárpáti Dóra Jászberény
24 10 km Gáspár- Szanyi Krisztina Jászberény
25 10 km Kinga Kertész Nagykanizsa
26 10 km Petrányi János Inárcs
27 10 km Ágota Bernadett Harka
28 10 km Pillerné Kiss Erzsébet Budapest
29 2021 m Brózs -Kurucz Ágnes Veszprém -Kádárta
30 10 km Vereckei Tibor Szigetszentmiklós
31 5 km Bányainé Kurdi Borbála Hódmezővásárhely
32 10 km Bányai Máté Hódmezővásárhely
33 5 km Pham-Hájas Gabriella Budapest
34 5 km Mester Enikő Érd
35 10 km Minyó Zsuzsi Na.
36 10 km Gartner Melinda Székesfehérvár
37 5 km Ungvári Krisztián Tata
38 5 km Gál Beáta Almásfüzitő-felső
39 10 km Linzenbold Veronika Andornaktálya
40 10 km Szabó Andrea Hódmezővásárhely
41 5 km Virág Mihályné Mezőkovácsháza
42 10 km Bojtorné Kiskó Borbála Nagyatád
43 5 km Zákányi György Pécs
44 10 km Berkes András Budapest XIII.
45 5 km Dr Sahinné Kása Erzsébet Kocsord
46 10 km Csurkáné Molnár Zsuzsanna Békés
47 10 km Szeri-Füzi Réka Sopron
48 10 km Baukó Ferenc Lakitelek
49 5 km Kriklerné Lieber Zita Pécs
50 5 km Kedves Mónika Budapest
51 10 km Peti Zuba Balatonalmádi
52 10 km Kakuk Noémi Balatonalmádi
53 2021 m Timi Zimmermann Gánt
54 Hidvégi Ferencné Úrhida
logo